Vyhľadávanie
Luxusná drevenica Horná Mariková na predaj
Cena:
319 900,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Horná Mariková
Ulica: Horná Mariková
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 105 m2
Plocha pozemku: 13263 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: TK409
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj drevenicu situovanú na samote v obci Horná Mariková. Drevenica je evidovaná na katastri nehnuteľností ako rodinný dom  a od základov na novo postavená bola v roku 2015.

Na mierne svahovitom pozemku o výmere 13.263m2 stojí hlavná stavba, vykurovaná vedľajšia stavba s kamennou pivnicou a dvomi drevenými podlažiami momentálne slúžiaca ako úložný priestor, terasa s posedením, stromy, latrína, prístrešok na skladovanie dreva a elektrický ohradník pre chov oviec.

Dispozícia prízemie: Kuchyňa, obývačka, chodba so špajzou a so schodiskom, kúpeľňa so saunou, geberitom, umývadlom a sprchovým kútom.

V podkroví nájdeme tri obytné izby so zabudovaným úložným priestorom.

Ku domu je vybudovaná vlastná trafostanica, odpad vedie do žumpy, voda je privedená samospádom z vlastnej studne, ohrev vody zabezpečuje kombinovaný kotol elektrika / tuhé palivo, saunová pec je na drevo, o vykurovanie celej drevenice sa bohato postará murovaná pec v kuchyni, prípadne záložné elektrické radiátory. V kúpeľni /wellnesse je elektrické podlahové kúrenie. Bezpečnosť drevenice zabezpečuje funkčný kamerový systém a alarm.

Prístupová cesta je obecná, lesná, prejazdná auto s vyšším podvozkom a pohonom 4x4. Televízia a internet sú riešené cez satelitný príjem.

Okolité lesy a veľkometrážny pozemok zabezpečujú nerušené užívanie.

Maklér:

makler
Tomislav KOKANOVIČ, RSc.
0907 784 502

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti