Vyhľadávanie
2-izbový byt Lánska 54,95m2 s dvomi balkónmi
Top
Cena:
92 900,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Ulica: Lánska
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 55 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 4
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: TK328
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 54,95m2 s dvomi balkónmi a pivnicou v pôvodnom stave na 4.poschodí zo siedmich v bytovom dome č.2205 pri kúpalisku na sídlisku Lánska.

V byte boli vymenené plastové okná, v izbách sú parkety a vo zvyšku bytu linoleum. Jadro je umakartové s hliníkovými rozvodmi, interiérové i vchodové dvere sú pôvodné, drevené.

Dispozícia: Z priestrannej vstupnej chodby sa zvlášť vchádza do WC, obytných izieb, kuchyne a do šatníka o veľkosti menšej izby. Jadro je priechodné medzi chodbou a kuchyňou, WC a kúpeľňa sú samostatné, oddelené dverami. Cez obývačku sa dá prejsť do kuchyne, je tu i vstup na veľký balkón. Zo šatníka je vstup na menší balkón.

Obývačka s veľkým balkónom a kuchyňou sú orientované na juho-východnú stranu, spálňa so šatníkom a menším balkónom sú orientované na severo-východnú stranu.

Byt ponúka mnoho možností na dispozičné riešenia.

Bytový dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, stojí ďalej od hlavnej cesty a ponúka pekné výhľady z oboch strán. Boli prerobené: Vchody, schránky, stúpačky, strecha, zateplenie, výťah, plastové okná a omietky v spoločných priestoroch,... V rámci spoločných priestorov bytového domu tu nájdeme 3x kočikáreň a sušiareň. Veľkou výhodou je bezbariérový vstup do výťahu.

Celkové náklady na bývanie činia sumu 123€/mesiac/1osoba vrátane elektriny a plynu.

Maklér:

makler
Tomislav KOKANOVIČ, RSc.
0907 784 502

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti